Legalizacja pobytu i pozwolenie na pracę

 

Nasza Agencja pracy pomaga również każdej osobie poszukującej pracy w legalizacji pobytu. Jeżeli jesteś osobą z zagranicy i szukasz legalnej pracy w Polsce, będziesz potrzebował pozwolenia na pracę oraz zgłoszenia pobytu w naszym kraju.
Ważne jest, abyś miał to wszystko zorganizowane zgodnie z obowiązującym prawem, a więc ważne stają się takie rzeczy jak legalizacja pobytu oraz otrzymanie zezwolenia na pracę w Polsce.
Nasza Agencja pomoże Ci we wszystkich formalnościach oraz dokona wszystkich potrzebnych zgłoszeń zgodnie z polskim prawem.

Na każdym etapie naszej współpracy masz wsparcie prawne i księgowe. To bardzo ważne, abyś mógł się skupić na nowej pracy, szkoleniach i rozwoju osobistym, a nam pozostawił inne sprawy związane z legalnością i dokumentami potwierdzającymi Twoją pracę i bezpieczeństwo.

Jeżeli chcesz uzyskać pozwolenie na pracę i pobyt w Polsce lub masz dodatkowe pytania, skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń. Obsługujemy interesantów w różnych językach, więc nie musisz obawiać się pierwszego kontaktu z naszą Agencją.

 

NAPISZ DO NAS

 

 

Dlaczego warto wybrać naszą Agencję pracy?

Nasza Agencja pośrednictwa pracy to przede wszystkim profesjonalizm.
Liczy się dla nas zadowolenie naszego Klienta, pracownika, ale też jakość i komfort pracy wszystkich zaangażowanych w realizację zadania.
Niezależnie czy jest to leasing pracownika, praca sezonowa czy praca na stałe,
w każdym z przypadków ważne jest zachowanie wszelkich standardów współpracy.