Praca stała i praca tymczasowa

 

Nasza Agencja pomoże znaleźć Tobie i Twoim znajomym pracę w Polsce. Jeżeli jesteś obywatelem innego kraju pomożemy Ci załatwić między innymi takie sprawy jak:

  • Pozwolenie na pracę w Polsce
  • Zezwolenie na pobyt w Polsce
  • Kursy języka polskiego
  • Przeszkolenie zawodowe w zakresie przyszłej pracy

 

Jeżeli poszukujesz pracy stałej lub tymczasowej zostaw nam swoje CV w zakładce “zostaw swoje CV”. Dzięki temu zostaniesz dodany do puli kandydatów do pracy, dla których szukamy miejsca zatrudnienia. To właśnie nasza Agencja będzie starała się dobrać Ci pracę, w której będziesz spełniał się zawodowo. Odpowiednia selekcja pracodawców daje nam możliwość zagwarantowania Tobie stabilnego miejsca pracy. Oferujemy pracę w różnych branżach,


np, produkcja, handel, transport, magazynowanie, utrzymanie czystości.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszą Agencją, ale np. nie wiesz od czego zacząć, zachęcamy do kontaktu. Pomożemy Ci rozpocząć poszukiwania pracy oraz przygotujemy wspólnie dokumenty wymagane do podjęcia legalnej pracy w Polsce,

Jeżeli szukasz pracy lub masz dodatkowe pytania skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń. Obsługujemy kandydatów w różnych językach, więc nie musisz obawiać się pierwszego kontaktu z naszą Agencją.

 

ZOSTAW SWOJE CV

 

 

Dlaczego warto wybrać naszą Agencję pracy?

Nasza Agencja pośrednictwa pracy to przede wszystkim profesjonalizm.
Liczy się dla nas zadowolenie naszego Klienta, pracownika, ale też jakość i komfort pracy wszystkich zaangażowanych w realizację zadania.
Niezależnie czy jest to leasing pracownika, praca sezonowa czy praca na stałe,
w każdym z przypadków ważne jest zachowanie wszelkich standardów współpracy.